top of page
ARPEJ logo(2).png

Arpej Yapım Hakkında

Milyon Yapım bünyesinde yer alan ve 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Arpej Yapım, 500’e yakın sanatçıya yapım, menajerlik ve booking hizmetleri vermektedir. 

Profesyonel, dinamik ve alternatif birçok müzik projesine imzasını atan Arpej Yapım’ın 2017 yılında ‘Harun Kolçak Projesi’ kapsamında yaptığı albüm, Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘Yılın Projesi’ ödülünü aldı ve aynı zamanda yılın en çok satan albümü oldu.

Fatih Erkoç, Cem Adrian, Emre Aydın, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox ve Rubato’nun Çelik’in unutulmaz eserlerini yorumladığı “Çelik - Devir Değişti” projesi büyük ses getirirken, Kurtalan Ekspres’in “Göğe Selam Vol.2” albüm projesinde de Duman, Bülent Ortaçgil, Şevval Sam, Fatma Turgut ve Haluk Bilginer gibi önemli isimler bir araya geldi.

Şebnem Ferah, Harun Tekin, Murat İlkan, Ogün Sanlısoy, Pamela Spence, Umut Kuzey gibi değerli sanatçıların buluştuğu, Türk rock müziğinin en önemli gitaristlerinden Metin Türkcan’ın “Vakti Geldi” isimli proje albümü de Arpej Yapım etiketiyle yayınlandı. Arpej Yapım ayrıca sanatçılara kayıt stüdyosu, klip ve fotoğraf çekimi hizmetleri de sunmaktadır.

İletişim

Barbaros Blv. Ertuğrul Sitesi, No:133

Kat:3 D:7  Beşiktaş/İstanbul

(0212) 347 30 00

bottom of page