Albümlerimiz
İyi Günde Kötü Günde - Çelik

iTunes / Deezer / Spotify
Çeyrek Asır - Harun Kolçak

iTunes / Deezer / Spotify
KUPA – YALANCI ŞEHİR

Hoşçakal – Mümkün mü? - Dalya – Mahrum – Uyu – Sonbahar – Gözlerimde Yağmurlar – Rutin
2010 yılında İlker Özbek ve Bora Ok tarafından kurulan ve birçok mekanda sergiledikleri canlı performanslarıyla adından söz ettiren Kupa, tamamı kendi şarkılarından oluşan ilk albümü “Yalancı Şehir”i Arpej Yapım etiketiyle yayınladı. Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde hazırlanan albümde 8 şarkı yer alıyor. Kupa; vokal ve gitarda İlker Özbek, davulda Bora Ok, gitarda Gökhan Özkaya, basta Gökhan Özçetin’den oluşuyor.
iTunes / Deezer / Spotify
BAŞIBOZUK – ALTIN TOZU

Perdeler – Altın Tozu
Sevilen rock grubu Başıbozuk iki şarkıdan oluşan “Altın Tozu” isimli yeni maxi single çalışmasını Arpej Yapım etiketiyle yayınladı. Sözü ve müziği Tibet Çakar’a, düzenlemesi Başıbozuk’a ait olan “Perdeler” ve “Altın Tozu” şarkılarının mix çalışmasını Cüneyt Aykulteli, mastering çalışmasını ise Cem Büyükuzun üstlendi. Başıbozuk single’ın ilk video klibini “Altın Tozu”na Doğukan Çakar yönetmenliğinde çekti. Grubun performans görüntülerinin yer aldığı klip müzikseverlerin beğenisine sunuldu.
iTunes / Deezer / Spotify
GÜLÇİN ERGÜL – BİR TANECİK AŞKIM

Bir Tanecik Aşkım - Geç – Aşkın Tezahürü – Aşkın Tezahürü (Erdinç Erdoğdu Chillstep Remix) – Bir Tanecik Aşkım (Karaoke) – Geç (Karaoke) – Aşkın Tezahürü (Karaoke)
Albüme ismini veren pop tarzındaki çıkış şarkısı “Bir Tanecik Aşkım”ın söz ve müziği Gülçin Ergül’e, düzenlemesi ise birlikte sahne alacağı ünlü müzisyen, aranjör ve besteci İskender Paydaş’a ait. Gülçin’in gerçek aşk hikayesini yansıtan şarkısının klibi, başarılı reklamlara imza atan ünlü reklam yönetmeni İlkay Kopan tarafından, 2 ayrı günde çekildi. MSGSÜ Devlet Konservatuvarı Bale ve Modern Dans mezunu ve dolayısıyla dans kompozisyon eğitimi almış bir koreograf olan Gülçin, latin ve modern dansın harmanlandığı klip koreografisini de bir latin dansçısı olan Nursel Can ile beraber hazırladı. Ayrıca Gülçin, klip için çok kısa bir sürede, son zamanların yeni trendy sporu olan pole dans öğrendi. Yakışıklı Rus aktör ve model Oleg Sukhoverkhov’un da rol aldığı klipte yine Günseli Türkay’In tasarımlarını giyen Gülçin’in latin kostümü de Espaki tarafından özel dikildi.
iTunes / Deezer / Spotify